antywirus.pl – bezpieczeństwo to podstawa

5 lat temu

Firmę Antywirus Sp. z o.o. założyliśmy, jak na realia cyberbezpieczeństwa, bardzo dawno – w 2006 roku. Od samego początku działalności skupialiśmy się na oferowaniu naszym Klientom najlepszych rozwiązań ochronnych, idealnie dopasowanych do Ich potrzeb, oczekiwań i oczywiście (co również jest bardzo ważne) – możliwości.

W naszej ofercie od lat posiadamy rozwiązania czołowych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych. Nasz wieloletni dorobek obejmuje dziesiątki tysięcy wdrożeń w różnych sektorach biznesu, gospodarki i administracji.

Możemy również poszczycić się znacznym dorobkiem i doświadczeniem w rozwiązaniach ochronnych dla edukacji – szkół, przedszkoli, uczelni wyższych i administracji. W tej dziedzinie ściśle współpracujemy z polskimi producentami rozwiązań ochronnych, którzy – poniekąd z definicji – mają największą wiedzę w zakresie zagrożeń skierowanych w naszą krajową cyberprzestrzeń.

Przez ostatnie lata skupialiśmy się głównie na kwestiach technicznych i handlowych, aktywnie wspierając naszych Klientów we wdrożeniach i codziennej pracy z narzędziami ochronnymi. Ostatnio coraz częściej Użytkownicy sugerowali nam, że nasze doświadczenie, wiedzę i relacje z producentami warto pokazać szerzej.

Postanowiliśmy stworzyć nowy portal – antywirus.pl, w ramach którego będziemy propagować informacje z zakresu cyberbezpieczeństwa, również (a być może nawet szczególnie – czas pokaże) w kontekście oferowanych przez nas rozwiązań. To właśnie u nas przeczytacie o nowościach w rozwiązaniach ochronnych (nawet jeśli ich producenci zapomną o nich wspomnieć na swoich stronach 🙂 ).

Nasi inżynierowie zajmują się również stałym testowaniem dostępnych na rynku produktów – w tym zakresie również będziemy wkrótce rozwijać nasz nowy portal. Ale o tym więcej w swoim czasie 🙂

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych tematyką zarówno bezpieczeństwa komputerowego, jak i innych obszarów. Jesteśmy otwarci na wszystkie ciekawe inicjatywy.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w Sieci!
Zespół antywirus.pl